BIELSKO-BIAŁA

Salon fryzjerki Trendy Hair Fashion w Bielsku-Białej to miejsce, w którym dzieje się magia. Tu gdzie wszystko się zaczęło, jesteśmy dla Państwa już od x lat. Bielsko-Biała to nasz dom, w którym pragniemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług fryzjerskich. W samym sercu stolicy Podbeskidzia znajdują się cztery salony -  Głęboka 3,  , Wyzwolenia 33 oraz Bohaterów Warszawy 26. W każdym z nich, czeka profesjonalna i uśmiechnięta obsługa. 

Dobry fryzjer i standardowe strzyżenie to za mało? Trendy Hair Fashion to przede wszystkim pasja i zaangażowanie niezależnie od tego czy chodzi o koloryzację czy strzyżenie. Wszystko to, przekłada się na doskonałą jakość i zadowolenie klientów.

W naszych salonach oferujemy pełen wachlarz usług w dziedzinie fryzjerstwa naturalnego. Strzyżenie damskie oraz męskie to klasyka, która w Trendy Hair Fashion nabiera nowego wymiaru. Już w czasie mycia głowy, zostaną państwo zaskoczeni Masażem Shiatsu. To idealna chwila relaksu, napawająca dobrym nastrojem na resztę dnia. Strzyżenie zawsze będzie dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta. 

Dla pragnących większych zmian – koloryzacja włosów.  Róż, czerwień, zimny blond, a może czekoladowy brąz? W salonach fryzjerskich Trendy Hair Fashion nie ma rzeczy niemożliwych! Cztery rodzaje farbowania włosów sprawiają, że każdy kolor wygląda obłędnie i przykuwa uwagę.

Stylizacja włosów to ostatni, ale na pewno nie najmniej ważny element. Niezależnie od tego, czy w wyobrażeniach perfekcyjnej fryzury pojawia się klasyczny kok czy nowoczesne uczesanie, nasze stylistki pomogą wybrać idealną opcję modelowania.